СЛУЖБА БЕРЕГОВОЙ ОХРАНЫ

 

Подальший розвиток Морської охорони

У рамках співпраці з Чорноморсько-Азовським прикордонним управлінням Берегової охорони ФСБ РФ проводяться спільні оперативно-профілактичні заходи по підтриманню сприятливого режиму плавання, припиненню браконьєрської та іншої протиправної діяльності...Запроваджено в службі нову модель охорони річкової ділянки державного кордону із застосуванням малих катерів Морської охорони у взаємодії з розгорнутими мобільними прикордонними постами на плавучій основі на річці Дунай та організовано взаємообмін інформацією щодо змін у обстановці з аналогічними постами прикордонної поліції Румунії.

 

На малих катерах Морської охорони типу «Калкан» дивізіону кораблів та катерів (з м. д. н.п. Кілія) введено двох екіпажну систему комплектування особовим складом. 


Проведено заходи щодо реорганізації організаційно-штатної структури загонів Морської охорони.

 

Під час виконання спеціальних завдань державної охорони застосовувались 3 кораблі та 16 катерів Морської охорони. За цей період в 11 випадках не допущено заходу суден в закриті райони.

 

У період з 5 по 8 липня 2012 року корабель Морської охорони «Миколаїв» під час візиту до порту Стамбул (Республіка Туреччина) прийняв участь у спільних багатонаціональних навчаннях «Чорноморський яструб - 2012». В ході навчань було відпрацьовано дії по припиненню протиправної діяльності суден-порушників, пошуку та рятуванню людей, що зазнали лиха на морі, прийому-передачі вантажів на ходу корабля.

 

У період з 8 по 20 липня 2012 року два корабля та два катера Морської охорони прийняли участь у міжнародних навчаннях «Сі Бриз 2012». Під час проведення навчань вперше за історію навчань керівниками окремих вправ були командири кораблів та катерів Морської охорони.

 

Дії наших моряків-прикордонників отримали високу оцінку від керівництва міжнародних навчань.

 

Крім того, у рамках співпраці з Чорноморсько-Азовським прикордонним управлінням Берегової охорони ФСБ РФ проводяться спільні оперативно-профілактичні заходи по підтриманню сприятливого режиму плавання, припиненню браконьєрської та іншої протиправної діяльності в акваторії Азовського моря, Керченської протоки та у Північно-Східній частині Чорного моря. Організовано обмін інформацією про перебування на промислі рибопромислових суден.

 

Наказом Адміністрації Державної прикордонної служби від 22 травня 2012 року № 360 затверджено Положення про застосування оглядових груп Морської охорони Державної прикордонної служби України під час проведення огляду українських та іноземних невійськових суден та запроваджено в практику застосування екіпажів кораблів та катерів відповідно до вимог зазначеного Положення.

 

Відповідно до Державної цільової Програми продовжуються заходи з оновлення корабельно-катерного складу Морської охорони.

 

В грудні введено до складу Севастопольського змо головний катер Морської охорони 1 рангу типу „Орлан”.

 

В жовтні-листопаді 2012 року Севастопольським ЗМО отримано малі катери типу «УМС-1000».

 

Продовжується будівництво катерів Морської охорони типу „Орлан” на ФСК «Море» та малих катерів типу «УМС-1000».

 

Необхідно також відмітити як позитив, що за звітний період не допущено жодної поломки та виходу з ладу матеріально-технічних засобів на кораблях та катерах Морської охорони з вини особового складу.

 

У квітні 2012 року затверджено Програму початкової підготовки молодшого персоналу, який проходить підготовку за ліцензійними професіями для загонів Морської охорони Державної прикордонної служби України.

 

Впродовж 2012 року було продовжено роботу щодо упорядкування підготовки персоналу відділів спеціальних дій на воді відповідно до вимог Положення про застосування оглядових груп Морської охорони Державної прикордонної служби України під час проведення огляду українських та іноземних невійськових суден. 

 


- Інформує Служба Берегової Охорони (СБО) - Обновлен 12 авг 2013. Создан 02 авг 2013Сайт Президента України Cайт Верховної Ради України Урядовий портал України Рада нацiональної безпеки і оборони Державна служба України з надзвичайних ситуацій Міністерство внутрішніх справ України Урядовый сайт для юних громадян Громадянське суспільство і влада Антикорупційний портал України Яндекс цитирования Счетчик PR-CY.Rank Счетчик PR-CY.Rank бесплатный счетчик посещений